Labradoras | Paminklų gamyba | Antkapiai

Paminklų gamyba ir kapų sutvarkymas

Paminklų gamyba ir kapų sutvarkymas

Gerai žinoma senovės romėnų patarlė sako: gyvenimas yra trumpas, bet menas yra amžinas.

Gaminant paminklus kapui, ši frazė veikia 100 proc., nes kiekvienam iš mūsų yra pamatuotas gyvenimo kelias, tačiau gero ir vertingo žmogaus prisiminimai turi būti įamžinti paminkluose amžinai. Gerai padarytas kapo paminklas tai ne tik kulto simbolis ir duoklė artimam giminaičiui ar draugui, tai daugelio pagarba ir amžino meno puoselėjimas, kuris mena dešimtmečius.

Štai kodėl dizainas ir apdailos stilius turėtų būti parenkami atsakingai, neskubant ir apgalvotai iki menkiausių smulkmenų. Paminklų gamyba Lietuvoje populiari paslauga dar nuo 1900, tačiau ne visos organizacijos gali teikti pilną paminklų gamybos paslaugų spektrą.

Paminklų gamybos įmonė  „Labradoras“ atsakingai ir kruopščiai žiūri į kiekvieno kliento poreikius. Esame atviri Jūsų poreikiams, bei su dideliu džiaugsmu priimame kiekvieno iš Jūsų individualumą ar net menines išraiškas paminklų gaminimo metu.

Atsižvelgdami į Jūsų norus bei msų galimybes, galite pasirinkti bene plačiausią paminklų asortimentą baltijos šalyse – nuo ekskliuzyvinio meno kūrinio iki biudžetinio, tačiau mielo ir įsimintino paminklo. Gaminant paminklus mes labiausiai fokusuojamės į paslaugų kokybę, kainą ir plačiausią paminklų asortimentą. Esame pasirengę Jums pasiūlyti ne tik paminklų gamybos paslaugas, bet ir jų apipavidalinimą, taip pat kokybišką ir profesionaią kapų priežiūrą. Papildomos, tačiau taip pat aukštos kokybės paslaugos mūsų darbų spektre leidžia išsilaikyti rinkos lyderių pozicijose paminklų, antkapių, tvorelių gamybos ir kapų priežiūros darbuose daugiau nei 29 metus.