Labradoras | Paminklų gamyba | Antkapiai

Akmuo labai plastiška medžiaga. Tinkamose rankose akmens masė gali transformuotis į įvairias formas. Mes esame pasirengę padėti įgyvendinti Jūsų viziją. Profesionalus dizaineris suprojektuos gaminį pagal Jūsų norus, o meistrų komanda pasirengusi priimti iššūkį.

UAB “Labradoras” jau daugiau kaip dvidešimt metų gamina paminklus iš įvairiausių akmens rūšių. Akmuo atvežamas iš Italijos, Švedijos, Brazilijos, Rusijos, Indijos ir kitų šalių. Paminklams gaminti naudojame aukštos klasės įrangą, o profesionalūs darbuotojai nuolat kontroliuoja gaminių kokybę. Paminklus gaminame pagal individualius užsakymus, atsižvelgdami į kliento pageidavimus. Tačiau turime ir serijinių gaminių, kuriuos Jūs galite apžiūrėti mūsų pardavimo aikštelėse Kairėnų ir Liepinės kapinėse. Čia visada didelis jų pasirinkimas. Dailininkės vietoje išgraviruos raides arba sumontuos metalines, galime išpjauti bet kokį pageidaujamą užrašą naudodami nerūdijantįjį plieną. Graviruojame portretus, pagal kliento pageidavimą priklijuojame porcelianines nuotraukas.

Jeigu Kairėnų kapinių pardavimo aikštelės ekspozicijoje nerasite tinkamo paminklo, mūsų dizaineriai nemokamai Jums suprojektuos individualų paminklą. Jūs galite iškviesti mūsų dizainerį, kuris nemokamai atvyks ir suprojektuos paminklą, atitinkantį Jūsų lūkesčius ir norus, Jums patogiu laiku ir Jums patogioje vietoje. Mūsų profesionalių dizainerių suderinti akmuo, stiklas, metalas ir daugybė kitų medžiagų tampa gaminiu, skirtu įamžinti žmogaus atminimą.