Krepšelis 0

Parduotuvė

Rodoma 1–15 iš 523 rezultatų

Dekoratyvinė skalda ir jos panaudojimo galimybės

Įvairių dekoratyvinių elementų, kuriais galima puošti kiemą, yra tikrai daug, tačiau dekoratyvinė skalda vis dar išlieka vienu populiariausiu pasirinkimu.

» Plačiau

Skaldos panaudojimo galimybių įvardintume ne taip ir mažai – ja galima puošti kapines, kuriose amžinojo poilsio atgulė artimieji, taip pat skalda gali būti panaudojama puošiant namų kiemą ar net jų vidų. Sprendimų yra tikrai daug, taigi, pasvarstykite ir įvertinkite, kuris jų galėtų būti pačiu palankiausiu.

Dekoratyvinė skalda ir augalaidekoratyvine-skalda

Skalda galima papuošti įvairius augalus – pradedant vazoninėmis gėlėmis, ir baigiant sode auginamas medeliais ir kitais daugiamečiais augalais. Įsitikinsite patys, kad toks pasirinkimas gali būti tikrai labai palankus, ir ne vien tik dėl estetinių priežasčių. Taip pat svarbu ir tai, kad dekoratyvinė skalda neleidžia visti piktžolėms, o tai yra aktualu daugumai sodininkų. Gana dažnais atvejais dekoratyvinė skalda pasirenkama ir tada, kai norima apsaugoti augalus nuo piktžolių kapinėse – jei rinksitės šią galimybę, kapų priežiūra bus kur kas paprastesnė ir reikalaujanti daug mažiau laiko.

Takų ir stovėjimo aikštelių klojimas

Taip pat dekoratyvinė skalda gali atlikti ir praktinę funkciją. Ji neretai pasirenkama tuomet, kai norima iškloti akus ar automobilių stovėjimo aikšteles. Jei žemė nėra išklojama skalda, ji gali imti smegti, o tuomet, jei orai yra lietingi, tikrai nemalonu įklimpti į purvyną. Viso to tikrai bus galima išvengti, jei pasirinksite skaldą. Ji atrodys iš tiesų labai estetiškai, ir tuo pačiu atliks praktinę funkciją.

Pasikonsultuokite su specialistais

Žinoma, įvairių dekoratyvinės skaldos panaudojimo būdų yra kur kas daugiau, ir visais atvejais galėsite atrasti tokius, kurie būtų patys tinkamiausi. Specialistai visada yra pasirengę atsakyti į jums rūpimus klausimus, ir taip pat gali padėti paprasčiau išsirinkti skaldą, ar patarti, kaip būtų galima ją panaudoti. Taigi, jei kiltų tam tikrų neaiškumų, ar paprasčiausiai pristigtumėte idėjų, kreipkitės į specialistus.

Taip pat visada galima pasidomėti, kur dekoratyvinė skalda yra parduodama pačiomis geriausiomis kainomis. Tikėtina, kad prekybos vietų rasite ne taip ir mažai, tad visada galėsite nuspręsti, ką vertėtų pasirinkti.

» Mažiau

Susisiekite su mumis

Sveiki,nežinote ką pasirinkti? Turite klausimų apie prekes? Klauskite mūsų!

*
*
*