Labradoras | Paminklų gamyba | Antkapiai

Granito skalda ir jos panaudojimo būdai

Granito skalda yra gaunama iš granito likučių (jie gaunami gaminant antkapius ir paminklus). Šie likučiai yra smulkinami naudojant specialius įrenginius, o jų stambumas gali būti labai įvairus. Gauta skalda vėliau yra plaunama ir paruošiama dekoravimo darbų atlikimui.

Granito spalvos ir rūšys

Granito skaldos gali būti ne tik įvairaus stambumo, bet taip pat ir įvairių spalvų (tą nulemia granito rūšis). Tam tikrais atvejais geriausiai tinka nenugludinti skaldos gabalėliai, tačiau dažniau nusprendžiama rinktis nugludintus akmenėlius, kurių panaudojimo galimybės tikrai nėra siauros.  Kreipdamiesi į skalda prekiaujančias bendroves galite būti užtikrinti, kad gausite tikrai nemažai pasiūlymų įsigyti vienokios ar kitokios skaldos, taigi, tikrai galėsite išsirinkti labiausiai tinkančią.

Granitinė skalda – populiarus kapaviečių dekoravimo elementasgranito skalda

Mūsų šalyje gana dažnai pasirenkama tada, kai norima dekoruoti kapus. Granitinė skalda yra ne tik estetiška, bet taip pat ir funkcionali, kas tikrai turi įtakos jos populiarumui. Galite būti užtikrinti, kad toks kapavietės dekoravimo elementas bus ilgaamžis bei atrodys tikrai estetiškai – viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog pasirinkti kokybišką skaldą.

Granito skaldos kompozicijos

Kurdami granito kompozicijas galite panaudoti tam pritaikytus rėmelius ar plokšteles – tai padės kur kas lengviau pasiekti norimą rezultatą. Kapavietėse paprastai yra klojama juoda neperregima plėvelė, kuri tolygiai dengiama. Kuriant kompozicijas galima panaudoti kelių skirtingų spalvų skaldas, kurios tikrai garantuos ypatingai estetišką vaizdą. Taip pat visada galima kreiptis į specialistus, kurie reikalingus darbus atliks už jus: skalda gali būti ne tik barstoma, bet taip pat ir klijuojama ant specialaus pamato. Skalda gali būti atskiriama specialiais borteliais, kurie padės dar paprasčiau kurti skirtingų spalvų kompozicijas. Įsitikinsite, kad atlikti tokį darbą tikrai nėra labai sudėtinga, o rezultatai gali pranokti jūsų lūkesčius.

Jei svarstote įsigyti granito skaldos, jums tereikia susirasti įmonių, kurios prekiauja tokia produkcija. Šiuo metu tokių įmonių galima rasti ne vieną ir ne dvi, tad kiekvienu atveju tikrai rasite palankiausias galimybes, ir galėsite užsisakyti reikalingą skaldos kiekį.