Labradoras | Paminklų gamyba | Antkapiai

Įmonės specialistai parengs kapavietės sutvarkymo ir apželdinimo projektą, parekomenduos, kokius augalus sodinti ir kaip prie esamų paminklo, tvorelės ir augalų kompozicijų priderinti įvairių rūšių, faktūrų ir spalvų akmens skaldą. Palikite šį rūpestį mums, ir Jums brangių žmonių amžinojo poilsio vieta bus sutvarkyta nepriekaištingai.. Teikiame visas kapaviečių priežiūros paslaugas, prekiaujame sijotu juodžemiu, granito skalda ir augalais. Granito gaminių montavimas * Skaldos užpylimas * Juodžemio užpylimas * Augalų pasodinimas * Laistymas * Ravėjimas * Kauburėlio nukasimas * Vainikų nuėmimas (praėjusius mėnesiui po laidotuvių) * Kapo papuošimas * Žvakučių uždegimas

Kapų tvarkymas – vis labiau populiarėjanti paslauga

Įtemptas gyvenimo ritmas ne visada leidžia spėti atlikti tam tikrus reikalingus darbus, tad gana dažnai tenka kreiptis į specialistus, kurie tam tikras užduotis galėtų atlikti už jus. Kapų tvarkymas – taip pat nėra išimtis, ir tikrai visada bus galima atrasti tokių įmonių, kurios galėtų pasiūlyti šią paslaugą. Taigi, kaip išsirinkti tinkamiausius paslaugos teikėjus?

Pirmiausia pasidomėkite paslaugų spektrukapu tvarkymas

Įvairių kompanijų siūlomų paslaugų pasirinkimas gali net labai varijuoti, tad prieš pasirinkdami tam tikrą kompaniją galite įvertinti, kokios yra siūlomos konkrečios paslaugos. Kadangi dažna įmonė turi savo internetinę svetainę, įvertinti, kas yra siūloma, tikrai nebus labai sudėtinga. Taip pat palanku pasidomėti, kokiose vietovėse yra siūlomos paslaugos (dažnais atvejais yra apsiribojama tam tikromis apylinkėmis).

Įvertinkite atsiliepimus ir rekomendacijas

Žinoma, visada svarbu tai, kad teikiamų paslaugų kokybė būtų tiesiog nepriekaištinga, tad palanku pasidomėti, kokių kompanijų siūlomas kapų tvarkymas yra įvertintas palankiausiai. Įvairių atsiliepimų bei rekomendacijų dažnais atvejais galima rasti naršant internetinėje erdvėje, ir taip pat patarimų gali duoti draugai ar kolegos. Kapų tvarkymas paskutiniu metu tampa vis populiaresne paslauga, tad tikrai galėsite rasti patarimų, kokią kompaniją vertėtų pasirinkti.

Paslaugų kaina

Neretai teiraujamasi, kiek gali kainuoti , tačiau tai – labai individualu. Kaina priklausys nuo to, kaip dažnai turi būti tvarkomos kapinės, kokie darbai turi būti atliekami, ir t.t. Internetinėse paslaugų teikėjų svetainėse paprastai yra nurodomos preliminarios kainos, tačiau jos gali labai varijuoti, priklausomai nuo jūsų pačių lūkesčių. Bet kuriuo atveju visada galima pasidomėti, kokios bendrovės yra nustačiusios pačias mažiausias kainas, ir beliks tik sutarti dėl jus dominančių paslaugų teikimo.

Gali praversti ir įvairūs puošybos sprendimai

Kapų tvarkymas tampa  dar sudėtingesniu tada, kai įvairūs augalai yra sodinami tiesiai į dirvožemį. Deja, piktžoles tenka ravėti tikrai gana dažnai, tad galima pagalvoti apie skaldą ar kitus praktiškus sprendimus (pavyzdžiui, dirbtines gėles). Įvertinkite, kaip dažnai galite lankyti kapines, ir, pasikonsultavę su specialistais galėsite nuspręsti, kokie kapinių puošybos elementai galėtų labiausiai pasiteisinti.