Labradoras | Paminklų gamyba | Antkapiai

Antkapiai

Mirusiųjų artimųjų pagerbimas yra svarbus kiekvienam mūsų, tad dažnai tenka pasvarstyti apie tai, kokie antkapiai gali būti geriausiu pasirinkimu. Įvairios įmonės, gaminančios ir parduodančios antkapius, gali pasiūlyti iš tiesų nemažą šios produkcijos pasirinkimą, tad visada bus galima nuspręsti, kokie pasirinkimai gali būti pačiais palankiausiais. Renkantis tinkamą antkapį tereikia atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų, ir tai leis jums atrasti pačias palankiausias galimybes. Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Antkapio dydisantkapiai

Renkant antkapį svarbu atsižvelgti į tai, koks yra kapavietės plotas bei koks yra laidojimo vietų skaičius. Svarbu įvertinti, kokio dydžio antkapi galėtų būti optimaliu pasirinkimu, ir į tai atkreipti dėmesį renkant. Kadangi šiuo metu įvairių galimybių yra iš tiesų daug, visada galėsite nuspręsti, kokio dydžio antkapiai geriausiai pasiteisintų.

Antkapio papuošimai

Kartais ieškoma gana paprasto klasikinio antkapio, tačiau tam tikrais atvejais norima įspūdingesnių sprendimų. Antkapis gali būti puoštas įvairiais dekoratyviniais elementais – angelais, šventųjų atvaizdais, ir t.t. Tuo atveju, jei estetika yra vienas svarbiausių kriterijų, ieškokite antkapių, kurie būtų papuošti tam tikromis detalėmis.

Iš ko pagamintas antkapis?

Šiuolaikiniai antkapiai yra gaminami iš įvairių medžiagų, tad palanku įvertinti, kokios jų yra pačios patvariausios bei atspariausios aplinkos sąlygoms. Visada norima, kad antkapio tarnavimo trukmė būtų kuo ilgesnė, tad didelį dėmesį vertėtų skirti tinkamiausių medžiagų parinkimui.

Antkapių kaina

Dar vienas svarbus kriterijus – tai kaina, kuri mokama už antkapius. Jei ieškoma gana nebrangių sprendimų, visada galima pasidomėti, kokias kainas yra nustačiusios skirtingos bendrovės. Kadangi kainos gali net labai varijuoti, visada verta palyginti, kas yra siūloma, ir netrukus galėsite rasti tinkamiausią sprendimą.

Peržiūrėkite darbų pavyzdžius

Jei antkapis bus gaminamas pagal individualų užsakymą, tokiu atveju visada palanku peržiūrėti įvairių darbų pavyzdžius. Šiuo metu iš tiesų nemažai  įmonių turi savo internetines svetaines, kuriose yra skelbiama visa svarbiausia informacija bei pateikiamos atliktų darbų nuotraukos, tad tai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Taip pat galite pasidomėti, kokios paminklus gaminančios kompanijos yra geriausiai įvertintos, ir apsispręsti bus dar paprasčiau.